OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PS5 ülkemizde ne zaman stoklara girecek?

PS5 ülkemizde ne zaman stoklara girecek?

198

 

E-ticaret siteleri üzerinde yer almaya başlayan bazı bilgilere bakılırsa PlayStation 5 adlı konsol, 11 Aralık tarihi içerisinde tekrardan satışa sunulmuş olacak. Bu söz konusu tarihlerin sadece ilgili e-ticaret siteleri üzerinde mi yoksa ülkenin tamamında mı geçerli durumda bulunacağı da şimdilik hiç bir şekilde bilinmemekte.

Sony şirketinin yeni nesildeki oyun konsolu olarak karşımıza çıkmış olan PlayStation 5, 19 Kasım tarihinden itibaren ülkemizde de satışa çıkartıldı ve satışa çıkartılır çıkartılmaz da bütün stoklar tükenmiş oldu. İlk partide satışa çıkartılan PlayStation 5 konsollarından bir tanesini alma konusunda bulamamış olan oyunseverler yeni nesildeki oyun konsolunun stoklara tekrardan ne zaman gelecek olduğunu merak etmeye başlamışlardı ki en sonunda PS5 konsolunun ülkemizde tekrardan satışa çıkacak olduğu tarih kesinleşti.

E-ticaret siteleri üzerinde yer almakta olan bilgilere bakılırsa PlayStation 5 konsolu, 11 Aralık tarihinden itibaren ülkemizde tekrardan satışa sunulmuş olacak. Hatta bahsi geçen bu e-ticaret sitesi, ikinci partide gelecek PlayStation 5 konsollarıyla ilgili olarak daha şimdiden ön siparişleri toplamaya başlamış bir vaziyette. Fakat 11 Aralık tarihinin bütün Türkiye’nin tamamında mı geçerli durumda bulunacağı yoksa alakalı e-ticaret sayfalarının kendi stok tarihleri mi olduğu hiç bir şekilde bilinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.