OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PS5 konsolunun Returnal adlı yapımı tanıtılmış durumda

PS5 konsolunun Returnal adlı yapımı tanıtılmış durumda

7

 

PlayStation 5 konsolunun önceki gece gerçekleşen etkinliğinde tanışmış olduğumuz oyunlardan biri de Returnal adlı yapımdı. Üçüncü şahıs nişancı türü içerisinde bir korku oyunu şeklinde karşımıza çıkmış bulunan Returnal adlı yapım, oyunseverleri çok ciddi bir açıdan etkileyecek gibi gözüküyor.

Japonya da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, önceki gece düzenlemiş olduğu bir etkinlik kapsamında yaklaşmaya başlayan yeni oyun konsollarından PlayStation 5’i resmi bir şekilde tanıttı. Firmanın tarafından yapılmış olan yayın esnasında PlayStation 5 konsolunun tasarımının yanında konsol için yayınlanmaya hazır bir çok oyunu da görmüş durumdayız. ”The Future of Gaming” başlığına sahip etkinliğin dahilinde görmüş olduğumuz oyunlardan biri de ”Returnal” adlı yapım şeklinde karşımıza çıkmış durumda.

Housemarque şirketinin geliştirmiş olduğu bu oyun, temel kısmında bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunmakta. Geliştirici durumda bulunan ekip, TPP türüne ilave etmiş olduğu korku ögeleri ile birlikte Returnal adlı yapımı daha da etkileyici bir duruma getirmeyi amaç edinmiş durumda. Gezegenimizden çok daha uzaklarda geçecek bu oyun içerisinde, bir kadının hikayesine eşlik etmiş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.