OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PS4 oyuncuları için yeni bir müjde

PS4 oyuncuları için yeni bir müjde

92

 

Son dönemler içerisinde yaşanmış olan fiyat artışlarıyla birlikte kullanıcılar da ücretsiz durumdaki oyunları takip etmeyi sıklaştırmış oldu. PlayStation konsolu içerisinden paylaşılacak Dauntless isimli oyunu da bunlardan bir tanesi olacak. PlayStation 4 isimli konsolun ücretsiz durumdaki oyunu PlayStation Store üzerindeki yerini almış durumda.

Bedava Dauntless isimli oyun PS4 konsolu için tamamen hazır. Geçtiğimiz aralık ayı içerisinde gündeme gelmiş olan oyunla alakalı geliştirmeler en sonunda bitmiş oldu. 21 Mayıs gününde sunulan bu oyunla alakalı PS Plus üyelik koşulu da aranmamakta. Fakat, üyeliği olan oyunculara özel olarak oyun içinde ekstra içerikler sunuluyor olacak.

Oyun içerisinde Minecraft benzeyen detaylar yer alıyor. Silah ile birlikte zırh yapımına ilave bir şekilde oyun içerisindeki önemli detaylardan bir tanesi de avcılık yapılabiliyor olması. Ustalık sistemiyle beraber edinmiş olduğumuz tecrübe puanları ile birlikte beceri ve de yetenekleriniz sayesinde kendinizi çok daha fazla geliştirebilmektesiniz. Bunun sayesinde ise daha basit bir şekilde avcılık yapabilme şansınız da olmakta.

Oyun içinde pek çok ustalık seviyesi de yer almakta. Bu ise demek olmaktaki oyuncuları uzun soluğa sahip bir macera beklemekte. Oyuna ait durumdaki açık beta içerisinden alınmış olan geri dönüşlerden ötürü bazı yenilikler de yapılmış bir vaziyette. Misal olarak, bir tane Behemont öldürdüğünüzde üstünden çıkmış olan eşya ile birlikte seviye kartları konusunda bilgi vermiş olan av sonu ekranı da oyuna ilave edilmiş.

Oyunun çıkış tarihiyle birlikte başlayacak etkinliklerden bir tanesi olarak öne çıkan Gizli Bıçaklar’la giriş gerçekleştirecek olan bu oyun, artık indirilebilir bir durumda. Bu söz konusu özel etkinlikleri de oynamak isterseniz oyun içi para ile birlikte ekstra bir şekilde deneyim puanları da kazanabilme şansı elde etmiş olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.