OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PS4 için Astroneer müjdesi

PS4 için Astroneer müjdesi

134

 

Astroneer isimli yapım, 25. yüzyıl içerisinde geçmekte olan ve oyuncuların etrafında yer alan dünyayı yeniden biçimlendirebilmeleri konusunda izin vererek herkesin beğenisini kazanan bir uzay oyundur. Gezegenleri istenildiği bir şekilde geliştirerek kendi araçlarını da isteklerine göre özel bir şekilde dizayn edebilecek olan oyuncular istedikleri zaman türlü görevler de yapabiliyor olacaklar. Söz konusu bu oyunun da bu senenin başlarında Playstation 4 isimli konsola gelecek olduğu paylaşılan bir video sayesinde resmi bir şekilde duyurulmuştu.

Farklı gezegenler üzerinde yer alan farklı kaynakları toplayıp eğlenebilecek olduğunuz ve bir şeyleri dizayn edebilecek olduğunuz oyunu tek bir başınıza da oynamak mecburiyetinde değilsiniz. 4 farklı kişiye kadar gruplara izin vermekte bulunan bu oyun öte yandan co-op görevleri de arkadaşlarınız ile beraber yapmanıza bir imkan sağlıyor.

Playstation 4 konsolunun oyuncularına özel olarak çıkan kostümler de oyunun Playstation 4 isimli konsola çıkmasıyla beraber dağıtılmaya başlamış olacak. Yalnızca Playstation 4 isimli konsola özel olarak karşımıza çıkan bu kostüm, oyunu Playstation 4 isimli konsolla oynayacak her bir kullanıcı içinde veriliyor olacak.

Söz konusu bu oyuna 15 Kasım tarihi itibariyle Playstation 4 üstünden erişebilmeniz tamamen olanaklı bir durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.