OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PS Plus için Ekim ayı bedava oyunları kesinleşmiş durumda

PS Plus için Ekim ayı bedava oyunları kesinleşmiş durumda

48

 

PlayStation platformunun yetkili isimleri, kısa bir zaman öncesinde bir açıklamada bulunarak, PS Plus abonesi olanların Ekim ayı içerisinde bedava indirebilecek oldukları oyunları paylaşmışlardı. Bu söz konusu oyunlar, PlayStation 4 konsoluyla ilgili olarak 319 Türk Lirası karşılığında satın alınabilmekte olan Need for Speed Payback adlı yapım ve 284 Türk Lirası değerine sahip Vampyr adlı oyundu. Her iki tane oyun ise PlayStation 4 sahibi olanların yüzünü çok fazla güldürebilecek gibi gözükmekte.

PS Plus aboneleri için Ekim ayı süresince bedava sunulacağı açıklanan Need for Speed Payback adlı yapım, bir fenomen haline gelmiş olan Need for Speed adlı serinin en sevilen oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. 2017 senesinde piyasaya çıkarılmış olmasına karşın gerek dinamikleri gerek ise grafiksel kalitesinden dolayı dikkat çekmeyi başarmış olan bir oyun, oyun severler için eşi ve benzeri olmayan bir deneyim yaşatabilir.

Vampyr adlı yapımla alakalı olarakta birşeyle söylemek gerekirse söz konusu bu oyun, RPG tutkunu olanların sevecekleri bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. 1918 senesine dönerek Londra’ya gidecek olduğunu bu oyun üzerinde, vampire dönen Jonathan Reid adlı bir doktorun hikayesine dahil olmuş bulunacaksınız. Oyunun asıl maksadı da Londra’da yayılmakta olan gribe karşı tedavi oluşturabilmek. Fakat bir vampir için bu durumun ne kadar zor bir duruma olduğunu tahmin etmek zor değil..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.