OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Project Wingman adlı yapım bir fragmanla duyurulmuş durumda

Project Wingman adlı yapım bir fragmanla duyurulmuş durumda

14

 

2017 senesinden bu zamana kadar Unreal Engine 4 isimli bir oyun motoruyla geliştirilmeye devam eden Project Wingman adlı yapım, nihayet özel bir fragmanla resmi bir şekilde duyurulmuş durumda. Oyunun çıkış yapacağı tarih ise halen resmi bir şekilde açıklanmış değil.

Uçak severler için çok büyük bir müjde! Eğer ki bu zamanlarda yeni bir uçuş simülasyonu arayışına girmiş lakin piyasa üzerinde yer alanlar size ya fazla zor bir durumda ya da fazlasıyla sıkıcı gelmekteyse, gelecek aylar içerisinde çok daha yeni bir oyun piyasaya sürülmüş olacak. Project Wingman şeklindeki isimle çıkış gerçekleştirecek olan bu oyun, günümüz uçuş simülasyonlarında olduğu kadar zor olmamasıyla beraber çok eğlenceli de bir oynanış sunmakta gibi durmakta.

İlk önce ortalama bir şekile üç sene öncesinde adını duymuş olduğumuz Project Wingman adlı yapım, Sector D2 adına sahip bir stüdyo tarafından Unreal Engine 4 ismine sahip oyun motoru kullanılarak geliştirilmeye devam ediliyor. Oyuncular için çok farklı maceralarla dolu bir deneyim sunma konusunda isteği bulunan Sector D2 şirketi, Project Wingman adlı yapımın duyurusunu da bugün içerisinde özel bir fragmanla yapmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.