OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Predecessor adlı yapımın kapalı alfası yakında başlayacak

Predecessor adlı yapımın kapalı alfası yakında başlayacak

120

 

Epic Games platformunun 2018 senesinde fişini çekme kararı aldığı MOBA oyunlarından Paragon’un ‘tekrardan yapılandırması’ konumunda bulunan Predecessor, kapalı alfa sunucularını 10 Temmuz tarihi içerisinde oyunculara açmış olacak. Oyunu kapalı alfa süreci içerisinde deneyimleme konusunda isteği bulunan oyuncuların, Omeda Studios şirketinin web sayfası üzerinden kayıt olmaları gereklidir.

Son zamanlar içerisinde Fortnite adlı yapımla adeta şahlanmayı başaran Epic Games platformu, 2016 senesi içerisinde Paragon adına sahip oynaması tamamen bedava bir MOBA oyunu piyasaya çıkartmıştı. 2016 senesinin Mart ayında oyunu erken erişime açmış bulunan Epic Games şirketi, aradan geçmiş olan ortalama bir şekilde iki senelik zamanın sonrasında oyuncu yetersizliği benzerindeki sebeplerden dolayı oyunun mevcut durumdaki bütün sunucularını kapatmış ve deyim yerinde ise Paragon adlı yapımın fişini çekmiş idi.

Paragon ile alakalı defterini 2018 senesinde kapatmış olan firma, oyunla alakalı bütün varlıkları da Unreal Engine Marketplace aracılığı ile birlikte serbest bir şekilde kullanılabilir duruma getirmişti. Şimdi de Omeda Studios, üçüncü şahıs MOBA oyununu yenilenmiş olan grafiklerin yanı sıra yeni bir isimle tekrardan piyasaya sürme konusunda hazırlık yapıyor. Firma, ‘Predecessor’ ismi verilmiş olan yeni oyunun Paragon benzerindeki ”görünen ve ayrıca hissedilebilen” bir oyun olmasına karşın, tamamen bir kopya durumda bulunmadığını da ileri sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.