OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Postal 4 isimli yapım erken erişime açılmış durumda

Postal 4 isimli yapım erken erişime açılmış durumda

25

 

Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyun firmalarından Running with Scissors şirketi tarafından ilk önce 1997 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmış olan Postal adlı oyun serisini nerdeyse oyuncuların tamamı duymuştur. Oynamamış olsanız dahi şiddet öğelerinin ne denli çok karşımıza çıktığına elbette ki kulak aşinası durumda bulunduğunuz bu seriye ait yeni oyun, bugünden itibaren Steam üzerinde erken erişime açılmış bir durumda.

Kedileri adeta bir susturucu şeklinde kullanabilmekte olan, sadistliğin seviyesini çok ileri düzeyde arttırmış olan, her yere mermi yağdırmanın yan ısıra her bir tarafı ateşe vermekte olan Postal Dude, Edensin adı verilmiş bir kent içerisinde 5 gün geçirmiş oluyor. Yanlış duymadınız, her yeri kan gölüne çevirmeyi fazlasıyla sevmekte olan Postal Dude’u siz yönetmektesiniz ve böylelikle de sadistliğinizin ne seviyede olduğunu ölçebilmektesiniz. (Bu çeşit şiddet öğelerinin yalnızca ve yalnızca oyunda yer almasını ”şiddetli bir şekilde” tavsiye etmekteyiz.)

Seriye ait olan öteki oyunlar üzerinde yer alan kürek ile birlikte bumerang ve kılıç benzerindeki favori silahlar bu oyun üzerinde de yerini almış bir durumda. Oyuna ait erken erişim versiyonu üzerinde şimdilik sadece pazartesi gününde gerçekleştirilecek işlerin bir listesi yer alıyor. Bu, aslında az da olsa oyun içerisinde yer alan silahlar ile birlikte kötülüklerin ortaya çıkartılması amacıyla yapılmış. Söz konusu bu oyun, şu an içerisinde Steam platformunda indirimli bir şekilde 28,80 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketi ile satılmakta. İndirimle alakalı promosyon ise 21 Ekim tarihinde sona ermiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.