OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Postal 2 adlı yapım GOG üzerinde kısa zaman için bedava

Postal 2 adlı yapım GOG üzerinde kısa zaman için bedava

37

 

Polonya da merkezi bulunan video oyun geliştiricilerinden biri olan CD Projekt şirketinin video oyun dağıtım platformlarından biri olarak öne çıkan GOG, içinde tam tamına 1.000 taneden çok oyun barındırmakta ve genel olarak yapmış olduğu indirimlerle tanınmakta. GOG platformu, daha öncesinde pek çok defa bedava bir şekilde oyun dağıtımı da yaparak oyuncuların gönüllerini kazanmayı başarmış idi. Söz konusu bu firma, efsane hale gelen bir oyunu daha kısa bir zaman için bedava bir şekilde dağıtmaya başlamış oldu.

Kanların gövdeyi götürmekte olduğu, söz konusu şiddetin çok yüksek bir seviyede bulunduğu ve akıllara gelebilecek pek çok alet kullanarak insanları kesip biçebilmekte olduğunuz efsane haline gelen oyunlardan Postal 2 adlı yapım, Steam platformu üzerinde şu anda 18 Türk Lirası tutarındaki fiyat etiketine sahip bir biçimde satışı yapılıyor. 13 Nisan 2003 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan Postal 2 adlı yapım, GOG.com adlı platformda bedava bir biçimde dağıtılmaya başlanmış oldu.

Running With Scissors şirketinin geliştirmiş olduğu Postal adlı seri, ilk önce 1997 yılı içerisinde piyasaya çıkartılmıştı. Devam oyunu olarak öne çıkan Postal 2 adlı yapım da 13 Nisan 2003 senesi içerisinde piyasaya çıkartılıp şiddet ve de kan eşiğini fazlasıyla üst bir seviyeye çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.