OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pokemon Home nihayet yayınlandı

Pokemon Home nihayet yayınlandı

76

 

Pokemon eğitmeni olanların Pokemon oyunları içerisinde yer alan koleksiyonlarını kolay bir şekilde yönetebilmekte oldukları bulut hizmeti uygulamalarından Pokemon Home resmi bir şekilde paylaşıldı. Söz konusu bu uygulama, Pokemon oyunları için özel bir yardımcı uygulama pozisyonunda bütün verileri tek bir sistem üzerinde birleştirmekte.

Nintendo şirketi, Pokemon oyunlarıyla ilgili olarak bulut hizmeti uygulaması olarak öne çıkan Pokemon Home adlı uygulamayı Nintendo Switch platformunun yanı sıra Android platformu ve iOS platformu üzerinde paylaştı. Pokemon Home, dünya üzerindeki dört bir taraftaki eğitmenlerin Pokemon oyunları üzerindeki koleksiyonlarını yönetmelerinin yanı sıra farklı oyuncularla takas gerçekleştirmelerine, Wonder Box ile birlikte Global Trade System’da yer alabilmelerine de imkan sağlamakta.

Nintendo Switch platformu ile birlikte iOS platformu ve de Android platformunda bedava bir şekilde indirilebilmekte olan Pokemon Home adlı uygulama, kullanıcılar için Premium Plan seçeneği de sunmakta. Premium bir durumdaki üyeliğin 1 aylık fiyatı 2.99 dolar tutarındayken 3 aylık fiyatı tam olarak 4.99 dolar tutarında ve senelik fiyatı da 15.99 dolar tutarında. Premium Plan, Pokemon Bank üzerinden Pokemon Home üzerine Pokemon aktarımı yapılmasına izin vermekte ve depolanmakta olan Pokemon sınırını ise 30 taneden 6.000 taneye kadar çıkartmış oluyor. Öte yandan kullanıcıların Wonder Box üzerine 3 tane yerine 10 tane Pokemon koyabilmesinin yanı sıra Global Trade System üzerinde üç tane Pokemon’a sahip bulunmasına da izin vermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.