OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pokemon Go üzerinde bir oyuncu ilk defa ellinci seviye oldu

Pokemon Go üzerinde bir oyuncu ilk defa ellinci seviye oldu

122

 

 

2021 senesi itibariyle oyuncuların ellinci seviyeye ulaşabilmesine imkan tanıyan Pokemon Go adlı yapım üzerinde bu seviyeye ulaşmayı başaran ilk isim FleeceKing ismine sahip bir oyuncu olmuş durumda. Pokemon Go adlı yapımın topluluğu içinde hatrı sayılabilecek bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan FleeceKing, 5.000 tane izleyicinin katılmış olduğu bir yayın ile beraber oyun üzerinde en zorlu görevleri geçip ellinci seviyeye ulaşmış oldu.

2016 senesinde piyasaya sürülmesinden bu yana kendisine çok büyük bir oyuncu kitlesi yaratmayı başarmış olan Pokemon Go adlı yapım, ardımızda bırakmış olduğumuz senenin sonuna dek oyuncuların maksimum bir şekilde kırkıncı seviyeye ulaşmasına imkan sağlamakta.

Yeni seneyle beraber söz konusu bu sistem değişmiş oldu ve oyunun yapımcısı koltuğunda yer alan Niantic şirketi, maksimum durumda bulunan seviyenin elliye kadar çıkartılmış olduğu duyurusu yapıldı. Yeni bir takım görevlerin gelmesi ile beraber Pokemon Go adlı yapım üzerinde son seviyeye ulaşım sağlamak, bayağı bir zorlaşmış oldu. FleeceKing ismine sahip bir tane oyuncu, gerçekleştirmiş olduğu canlı yayın esnasında Pokemon Go adlı yapımda ellinci seviyeye ulaşmış olan ilk kişi şeklinde tarihe geçmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.