OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pokemon Go oyunu için Cadılar Bayramı etkinliği duyurulmuş bir durumda

Pokemon Go oyunu için Cadılar Bayramı etkinliği duyurulmuş bir durumda

82

 

Pokémon Go isimli popüler durumdaki oyunun Cadılar Bayramı ile alakalı etkinliği, oyuna bir çok yeni içeriğin yanı sıra bir çok Pokémon’u da beraber getirmiş olacak. Fazlasıyla zengin içeriği üzerinde barındırmakta olan söz konusu bu etkinlik, 17 Ekim tarihi içerisinde başlamış olacak.

Yaklaşmış olan Cadılar Bayramı’yla beraber pek çok oyuna bu olayı kutlayabilmek maksadıyla bir çok yeni etkinlik ile birlikte oyun içi eşya ilave edilmiş olacak. Bu söz konusu furyaya katılmış olan en son oyun ise bir dönemin efsane oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan Pokémon Go şeklinde öne çıktı. Söz konusu bu oyuna 17 Ekim 2019 ila 1 Kasım 2019 tarihlerinin arasında Cadılar Bayramı temasına sahip çok daha ürkütücü bir etkinlik ilave edilmiş olacak.

Etkinliğin dahilinde birkaç tane yeni Pokémon ile beraber Shadow Pokémon’a ilave bir şekilde yeni etkinlikle beraber oyuncuların alakasını çekmiş olacak. Yeni karşımıza çıkacak olan Cadılar Bayramı temasına sahip kostümlü Pokémon da oyuna ilave edilmiş olacak. Bunun kapsamında 17 Ekim tarihi itibariyle oyuncular, Pikachu’yu doğa üzerinde Mimikyu kostümü giymiş bir biçimde bulabilmiş olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.