OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pokemon Go için yeni bir özellik

Pokemon Go için yeni bir özellik

9

 

Pokemon GO adlı yapımın geliştirici ekiplerinden Niantic şirketi, oyuncuların uzun bir süredir beklemekte olduğu bir özellik olarak öne çıkan Today View’ın yakın zaman içinde oyuna ilave edeceğini resmi bir şekilde duyurdu. Bu söz konusu özellikle beraber oyuncular, o esnada gerçekleşmekte bulunan bütün etkinlikleri tek bir ekran üzerinde görebiliyor olacaklar.

Bir dönemlerin efsane oyunları arasında yer alan Pokemon GO, oyuncuların nerdeyse 4 seneden beri beklemekte olduğu bir özelliğe kavuşacak. Geliştirici durumda bulunan ekip Niantic şirketi aracılığıyla duyurulmuş olan ‘‘Today View’’ isimli özellik; devam etmekte bulunan etkinlikleri, Gym’ler üzerinde yer alan Pokemon’ların durumun ile birlikte günlük bir şekilde Streak durumunu ve ayrıca Pokemon GO’ya ilave edilecek yenilikleri göstermekte olan bir bölüm şeklinde biliniyor.

Yeni gelecek olan söz konusu bu özellik, Pokemon GO adlı oyun topluluğunun geçmiş olduğumuz birkaç senelik zaman boyunca en fazla beklemiş olduğu özelliklerin ilk sırasında yer alıyordu. Today View adlı özellik sayesinde oyuna yönelik çeşitli bilgileri tek bir tarafta görebilmek, hiç bir şekilde şüphe yokki oyunu çok daha keyifli bir bir duruma getirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.