OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pokemon GO için yeni bir güncelleme yolda

Pokemon GO için yeni bir güncelleme yolda

158

 

Pokemon GO adlı yapım, bugüne kadar yapılmış olan en büyük güncellemesini almış olacak. Söz konusu oyuna mevsimlerin yanı sıra Kalos bölgesinin Pokemon’ları da ilave edilmiş olacak.

Ülkemiz içerisinde yer alan pek çok kişiyle ilgili Pokemon, televizyonda izleyebilmekte olduğumuz kadarlık bir hikaye olarak biliniyor. Animenin tamamen yayından kaldırılmış olduğu bölüm, pratik aşamasında Türkiye’nin çok büyük bir bölümüyle ilgili olarak serinin de finali olmuş durumdadır.

Ciddi anlamda da Nintendo şirketi, Pokemon oyunları yapmayı sürdürdü. Devam serileri arasında yer alan Pokemon X and Y adlı yapımda hikayenin geçmekte olduğu Kalos bölgesi içerisinde görülmekte olan 6. nesildeki pokemonlar, şimdilerde ise Pokemon GO adlı yapıma gelecek. Ayrıca bir de oyunun en büyük güncellemelerinden biriyle beraber

Yeni karşımıza çıkacak bu güncellemeyle beraber Pokemon GO adlı yapıma sezonlar özelliği ilave edişmiş olacak, seviye sınırında değişiklik olacak ve Kalos bölgesinin Pokemonları da dahil edilmiş olacak. Go Beyond ismi verilmiş olan güncelleme 30 Kasım tarihi içerisinde yayınlanmış olacak ve 50. seviyeye ulaşabilmeyi de mümkün kılmış olacak. Yeni karşımıza çıkacak olan mevsimler özelliğiyle beraber bundan böyle her üç aylık dönem içerisinde bir oyunda karşılaşacak olduğumuz Pokemonlarla beraber etkinlikler de değişiklik göstermiş olacak. Bu söz konusu etkinlikler yumurta bulma işleminden mega gelişimlere dek çok daha değişik etkinlikler olarak öne çıkacak. Öte yandan söz konusu bu temalar, oyuncuların bulunmakta olduğu yarımküreye göre de değişiklik gösterecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.