OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstore üzerine ön siparişe çıkmış bir durumda

Playstore üzerine ön siparişe çıkmış bir durumda

6

 

Oyunun piyasaya çıkartılması amacıyla halen birkaç ay bulunuyor fakat oyunun ön siparişleri değişik platformlar esnasında birer birer başlamış bir halde. Şimdi de Türk Telekom şirketinin dijital oyun platformu olarak öne çıkan ”Playstore”, Need for Speed Heat isimli yapım ön siparişle ilgili olarak uygun duruma getirmiş oldu. 8 Kasım tarihine halen fazla uzun bir zaman bulunsa bile söz konusu bu oyunu, Türk Telekom sayesinde satın alabiliyorsunuz.

Oyun aslına bakılırsa hem oyun konsollarına ait oyun mağazaları üzerinden hem ise Electronic Arts şirketinin resmi oyun platformlarından biri olan Origin üstünden satın alınabilmekte. Fakat fiyatlara bakıldığında Need for Speed Heat isimli yapımın Türk Telekom şirketine ait olan Playstore platformu üzerinde az daha uygun bir fiyatlar yer aldığını söylemek olanaklı gözüküyor.

Türk Telekom şirketinin Playstore isimli platformuna dahil edilen Need for Speed Heat isimli yapımın fiyatı da 360 Türk Lirası tutarında. Üstüne üstlük Türk Telekom şirketinin ”Evde İnternet” kullanan müşterileri, internet faturaları üzerine 12 taksit gerçekleştirip bu söz konusu oyuna sahip olabilmekteler. Oyun öte yandan, mobil ödeme ile birlikte kredi kartı seçenekleri ile birlikte de satın alınabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.