OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstore öğrencilere özel yarıyıl indirimi yaptı

Playstore öğrencilere özel yarıyıl indirimi yaptı

36

 

Türk Telekom, oyunsever herkesi bir çok popüler oyuna erişim sağlamakta olduğu oyun mağazalarından Playstore üzerinde çok daha yeni bir indirim kampanyası duyurmuş durumda. Kampanyanın kapsamında oyunseverler FIFA 21 adlı yapımdan Star Wars Squadrons adlı yapıma kadar bir çok oyuna indirimli bir şekilde sahip olmayı başarabilecekler.

Türk Telekom şirketine ait olan dijital oyun platformlarından biri olarak öne çıkan Playstore, yarıyıl tatiline girme konusunda hazırlık yapan öğrencilerle ilgili olarak çok daha yeni bir indirim kampanyası duyurmuş oldu. 21 Ocak tarihinden itibaren başlayacak olduğu açıklanan kampanya kapsamında EA Games şirketinin yanı sıra Konami Digital şirketi ile birlikte TaleWorlds Entertainment şirketi ve Ubisoft şirketi gibi çok önemli stüdyolara sahip oyunlar, oyunseverleri memnun edebilmesi olanaklı indirimler almış olacaklar.

Türk Telekom aracılığıyla yapılmış olan açıklamalara bakılırsa kampanyanın kapsamında indirim alacağı açıklanan oyunların arasında FIFA 21 adlı yapımın yanı sıra Ghost Recon Breakpoint adlı yapım ve Frostpunk adlı yapım gibi birbirinden popüler yapımlar da yer alıyor. Playstore adlı platformun Yarıyıl Tatil İndirimi kampanyasının kapsamında fiyat indirimi alacağı açıklanan oyunlardan bir kısmı da şöyle;
– FIFA 21 adlı yapım 419 Türk Lirası tutarından 198 Türk Lirası tutarına,
– Frostpunk adlı yapım 48 Türk Lirası tutarından 16 Türk Lirası tutarına,
– Star Wars Squadrons adlı yapım 298 Türk Lirası tutarından 184 Türk Lirası tutarına inmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.