OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstation Plus üzerinde Ağustos ayında hangi oyunlar bedava

Playstation Plus üzerinde Ağustos ayında hangi oyunlar bedava

103

 

Sony şirketinin her ay bedava oyunlar sunmakta olduğu abonelik sistemlerinden PlayStation Plus adlı platformun gelecek ağustos ayı içerisinde verecek olduğu bedava oyunlar kesinleşti. Platformun kullanıcıları, temmuz ayı içerisinde bedava olan oyunları Ağustos ayının ilk dönemlerine kadar oynamayı sürdürebilecekler.

Sony şirketi, kullanıcıların PlayStation sistemleri üzerinden en iyi biçimde faydalanmasını sağlamakta olan bir abonelik hizmeti olarak öne çıkan PlayStation Plus sayesinde abonelerine her ay bedava bir şekilde oyunlar sunmakta. Bunun dahilinde ardımızda bırakmış olduğumuz ay içerisinde NBA 2K20 adlı yapımın yanı sıra Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration adlı yapım ve Erica adlı yapım PS Plus abonelerine özel olarak bedava olmuştu.

Ağustos ayı içerisinde PlayStation Plus platformunda bedava olacak oyunlardan birincisi, Mediatonic şirketinin geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Fall Guys: Ultimate Knockout adlı yapım. 100 kişiden oluşan çevrimiçi bir arenaya sahip olarak karşımıza gelen bu oyun üzerinde, esas maksadımız da karşınıza çıkmakta olan engelleri aşıp ayakta kalmayı başaran en son kişi olabilmek.

Gelecek ay içerisinde PS Plus platformuyla beraber bedava hale gelecek bir başka oyun da Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered adlı yapım. 2009 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan orijinal bir durumdaki oyunun yeni nesille ilgili olarak komple yenilenmiş hali olarak karşımıza gelen bu oyunda, dünyayı adeta bir çöküşün eşiğine getirmiş olan ölümcül ve çok daha yeni bir tehdide karşı mücadelede bulunmanız gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.