OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstation Plus için Ekim ayındaki bedava oyunlar duyuruldu

Playstation Plus için Ekim ayındaki bedava oyunlar duyuruldu

25

 

Sony şirketi PlayStation Plus üyeliği bulunan oyun severler için ekim ayı içerisinde bedava bir şekilde sunulacak oyunların açıklamasını yaptı. Yapılmış olan açıklamalara bakılır ise Sony şirketi, ekim ayı içerisinde 2 tane değişik oyunu bedava bir şekilde oyun severler için sunmuş olacak.

İlk olarak The Last of Us: Remastered isimli yapım öne çıkıyor

PlayStation konsol tarihindeki en popüler oyunlar arasında yer alan ”The Last of US” isimli yapım, çok yakında yeni bir sürümle karşımıza çıkmış olacak. Anlaşılana bakılırsa Sony şirketi, gelecek sene piyasaya çıkartılacağı açıklanan ”The Last of Us: Part Il” isimli yapımı meraklı bir şekilde beklemekte bulunan oyun severleri, tekrar aynı seriye ait remastered yapımı olarak öne çıkan bir versiyonla buluşturmayı istemiş.

ikinci olaraksa MLB The Show 19 isimli yapımı görüyoruz

Beyzbol oyunları dendiği zaman akla ilk olarak ”MLB The Show” isimli seri gelmektedir. Daha fazlasıyla yeni olmasına karşın Sony şirketi; ”MLB The Show 19” isimli yapımı da bedava bir şekilde oyun severlere sunmuş olacak. Öte yandan Sony şirketi, bu oyun ile beraber bir takım oyun içi içerikleri de bedava bir şekilde sunuyor olacak..

Sony şirketinin PlayStation Plus platformunda aboneliği bulunan PlayStation 4 konsolu sahiplerine sunacağı açıklanan bu fırsat, 1 Ekim tarihi ila 4 Kasım tarihinin arasında gerçekleşmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.