OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstation Plus fiyatı için büyük bir zam

Playstation Plus fiyatı için büyük bir zam

9

 

Sony Türkiye şirketi, ülkemiz içerisinde PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Playstation 4 Pro konsolu ile birlikte PlayStation 3 konsolu ve Vita konsolunun kullanıcıları tarafından kullanılabilmekte olan PlayStation Plus’ın ödeme planı üzerimde bir değişiklik gerçekleştirdi. Bu söz konusu değişikliğin hemen sonrasında ise oyuncular, üyelik satın alımları konusunda %70’e kadar ulaşan zamlarla karşılaşmış olacak.

PlayStation Plus adlı özellik, oyuncular için her ay bedava bir şekilde oyun sunan ve PlayStation Store üstünde özel bir şekilde indirimler elde edebilmesine fayda sağlayan bir abonelik sistemi şeklinde bilinmekte. Sony Türkiye şirketi, ülkemiz içerisinde de aktif durumda bulunan ve PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Playstation 4 Pro konsolu ile birlikte PlayStation 3 konsolu ve Vita konsolunun kullanıcıları tarafından kullanılabilmekte olan bu abonelik sistemini kullanmayı sürdüren oyunculara çok üzücü bir haber vermiş oldu.

PlayStation Plus kullanıcıları için e-posta aracılığıyla yollanmış olan özel bir bildiride, ülkemiz içerisinde yer alan PS Plus aboneliklerinin gelecek mayıs ayı itibariyle zamlanacak olduğu belirtilmekte. 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacak değişiklikten sonra oyuncular, %70’e kadar yaklaşan fiyat zammıyla karşı karşıya kalmış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.