OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstation hayranı olanlar ana menü montajlarıyla eğlenmeye başladı

Playstation hayranı olanlar ana menü montajlarıyla eğlenmeye başladı

9

 

PlayStation 5 konsolunun yeni Kontrol Merkezi ismi verilmiş olan ana menüsü, konsoldaki en ikonik özelliklerinden bir tanesi olma yolunda ilerlemekte. Cihaz daha karşımıza gelmemiş olsa bile ana menüsü şimdiden gündeme oturdu.

Sony şirketi, yeni karşımıza çıkacak konsolun her açıdan yeni bir cihaz olduğunun hissedilmesini talep ediyor. Bundan dolayı da Kontrol Merkezi ismi verilmiş olan yeni bir ana menü geliştirme amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu menü içerisinde oyuncular son oynamış oldukları oyunların kartlarını görebilmenin yanı sıra ilerlemelerini de takip edebiliyor olacaklar.

Oyun hayranı olanlar ve oyun şirketleri de daha konsol piyasaya çıkmamış durumda bulunsa bile görseller hazırlayıp paylaşmakta. Böylelikle hem söz konusu yeni menünün ne denli dikkat çekici bir durumda bulunduğunu görebilmekteyiz, hem ise ne beklememiz gerekli olduğuna yönelik fikrimiz olmakta.

Bu söz konusu görsellerden biri de, Bloodborne adlı yapımla alakalı ImageModeCMYK aracılığıyla hazırlanmış kontrol merkezi görüntüsü olmuş durumda. Bu söz konusu görsel üzerinde oyuna ait bir tane arka planın yanı sıra türlü bölüm sonu canavarlarına ait birtakım bilgiler yer almakta.

Rockstar Intel şirketinin sahibi konumunda bulunduğu VideoTech de Reddit platformu üzerinde LivingwithED rumuzuna sahip kullanıcı aracılığıyla da bir takım benzer görselleri paylaşmış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.