OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Playstation 5 tanıtımıyla alakalı etkileyici detaylar

Playstation 5 tanıtımıyla alakalı etkileyici detaylar

13

 

4chan platformu üzerinde yer almış olan bir gönderiye bakılırsa heyecanlı bir şekilde beklenmekte olan PlayStation 5 konsolunun tanıtım tarihi resmi bir şekilde açığa çıkmış oldu. İddialara bakılır ise Sony şirketi, bu söz konusu etkinliğin dahilinde PlayStation 5 konsolunun fiyatı da dahil olmak üzre bütün detaylarını kamuoyuyla resmi bir şekilde paylaşmış olacak

Japonya da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketi, çok uzun bir zamandan beri yaklaşmakta bulunan yeni oyun konsolu PlayStation 5 konsoluyla gündeme gelmiş durumda. Firma, bugüne dek yapmış olduğu açıklamalar aracılığıyla PlayStation 5 konsoluyla alakalı genel bilgileri verip bu söz konusu konsolun tasarımını da göstermiş oldu. Fakat şu zamana kadar PlayStation 5 konsolunun çıkış tarihinin yanı sıra fiyatıyla alakalı resmi bir açıklama gelmiş değil. Son ortaya çıkmış olan iddialar ise PlayStation 5 konsolunun tanıtım tarihinin kesin bir durumda bulunduğunu, bu söz konusu etkinliğin fazlasıyla kısa bir zamanın ardından gerçekleşecek olduğunu ortaya koymakta.

Aslında çok tartışmalı bir platform olarak öne çıksa da bazı zamanlarda bomba haberlerin patlamış olduğu bir internet mecrası olarak öne çıkan 4chan platformunda karşımıza çıkmış olan bir gönderiye bakılırsa Sony şirketi, gelecek günler içerisinde bir etkinlik düzenlemiş olacak. İddialara bakılırsa bu söz konusu etkinlik, yalnızca PlayStation 5 konsolunun çıkış tarihi şeklinde kayıtlara geçmemiş olacak. Sony şirketi, bu söz konusu etkinlik dahilinde PlayStation 5 konsoluyla alakalı bütün detayları gün yüzüne çıkartmış olacak. Yani aslında bu söz konusu iddialar doğru ise uzun zamandır devam eden bekleyişimiz, çık kısa bir zaman sonrasında bitmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.