OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PlayStation 5 ila PlayStation 4 konsollarının yükleme hızları ilk defa karşılaştırıldı

PlayStation 5 ila PlayStation 4 konsollarının yükleme hızları ilk defa karşılaştırıldı

13

 

Gelecek günler içerisinde satışa çıkmaya hazırlanan PlayStation 5 konsoluyla PlayStation 4 konsolunun yükleme hızları, Devil May Cry 5: Special Edition adlı yapımda karşılaştırılmış oldu. PlayStation 5 konsolu, ara sahneyi tam olarak dört saniyede yüklediği esnada PlayStation 4 konsolunun aynı sahneyi yüklemesi de ortalama bir şekilde 22 saniye devam etti.

PlayStation 5 konsolunun içinde bulundurmakta olduğu donanımlar sayesinde PlayStation 4 konsolundan her açıdan daha güçlü durumda bulunacağını bilmekteyiz fakat bilmediğimiz şey, Sony şirketinin yeni nesil olarak karşımıza çıkacak konsolunun tam bir şekilde ne denli hızlı bir durumda olacağı. Şimdi ise her iki tane konsolun yükleme hızlarının kıyaslanmış olduğu çok yeni bir video bu konuya açıklık getirmiş oluyor.

Yayınlanmış olan video üzerinde PlayStation 5 konsolu ile birlikte PlayStation 4 konsolu, Devil May Cry 5: Special Edition adlı yapımda bir görevi yüklediği esnada kıyaslanmış oluyor. Yeni karşımıza çıkacak konsol, yüklemeyle alakalı işlemi sadece dört saniyede tamamlamış durumdayken PlayStation 4 konsolunda aynı sahneyi yüklemek ortalama 22 saniye devam ediyor. Böyle olması da iki konsolun arasında ciddi anlamda çok büyük bir fark olduğunu bir defa daha ortaya koymuş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.