OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PES 22 için demo sürüm erişime açılmış durumda

PES 22 için demo sürüm erişime açılmış durumda

45

 

Konami şirketi, PES 2022 adlı yapımın grafiklerininin yanı sıra animasyonları ile birlikte mekaniklerini şimdiden görme olanağı sunmakta bulunan ilk demo sürümü erişime açmış durumda. Sınırlı bir zaman için erişimde bulunacak demo sürüm içinde Avrupa’nın 4 tane büyük kulübüyle beraber çevrimiçi maçlar yapabilmektesiniz.

Japon oyun stüdyolarından Konami şirketi, ardımızda bırakmış olduğumuz sene sürpriz bir açıklama gerçekleştirip çok daha yeni bir ‘PES 2021’ oyunu piyasaya sürmeyecek olduklarını, bunu yapmanın yerine ise çok daha iyi bir oyunla alakalı PES 2022 adlı yapımın üstünde çalışmayı sürdüreceklerini PES 2020 adlı yapımla alakalı bir sezon güncellemesi yayınlayacak olduğunu resmi bir şekilde duyurmuştu.

Konami şirketinin çok daha yeni bir oyunla ilgili olarak iki sene gibi çok uzun bir geliştirme sürecine girmiş olması, PES 2022 adlı yapımla alakalı beklentilerin çok daha fazla artış göstermesine sebep olmuştu. Yaz döneminin orta dönemlerine doğru yaklaşmış olmamızla birlikte PES 2022 adlı yapımla alakalı dedikodular çok daha yüksek sesle dillendirilmeye başlamış idi ki oyunun demo sürümü ortaya çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.