OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PES 2022 tamamen bedava mı olacak?

PES 2022 tamamen bedava mı olacak?

86

 

KONAMI şirketinin yaklaşmaya devam eden oyunu PES 2022 adlı yapımla alakalı dikkatleri çekmekte bulunan bir iddia ortaya atılmış oldu. Andy Robinson adına sahip olan bir oyun editörü, katılmış olduğu bir podcast yayını esnasında PES 2022 adlı yapımın bedava bir oyun şeklinde yayınlanacak olduğunu açıklamış durumda. İddianın gerçekleri yansıtıp yansıtmamakta olduğu şimdilik hiç bir şekilde bilinmemekte.

KONAMI şirketinin geliştirmiş olduğu en popüler futbol oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer adlı yapımın yaklaşmaya başlayan yeni sürümüyle alakalı çok dikkat çekmekte bulunan bir gelişme yaşanmış durumda. Andy Robinson adına sahip bir editör, katılmış olduğu bir podcast yayını esnasında oyunla alakalı fazlasıyla büyük yeniliklerin yaşanacak olduğunu iddia etti. Eğer ki söz konusu bu iddialar gerçek olur ise, bu vaziyetin en fazla da oyunseverleri memnun edecek olduğunu ifade edebiliriz.

Andy Robinson, katılmış olduğu podcast yayını esnasındaki iddialarının kaynağını hiç bir şekilde açıklamış değil. Yalnızca kulağına çalınmış olan bir şeyler olduğunu açıkça belirten Robinson, KONAMI şirketinin PES 2022 adlı yapımın ciddi olarakta değiştirecek olduğunu ima etmiş durumda. Daha sonrasında ise bu imanın altını açmış olan editör, kimsenin beklememekte olduğu bir açıklama yapmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.