OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PES 2020 için bedava Euro 2020 DLC’sinin geleceği açıklandı

PES 2020 için bedava Euro 2020 DLC'sinin geleceği açıklandı

46

 

Corona virüsüyle alakalı salgın bir çok sektörü etkilemiş durumda. Ülkemiz içerisinde de görülmekte olan salgından tabiiki de futbol da etkilenmekte. İtalya içerisinde ligler ertelenmiş bir durumdayken Şampiyonlar Ligi benzerindeki organizasyonlarda da seyircisiz maçlar görülmeye başlanmış durumda.

En son 2020 Avrupa Şampiyonası’nın ertelenebilecek olduğu açık bir şekilde gündeme gelmiş durumda. Euro 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın ertelenmeyecek olduğu bir yer mevcut: Futbol oyunları. Turnuva ile alakalı DLC’de PES 2020 adlı yapıma bedava bir şekilde gelmiş olacak.

PES 2020 adlı yapımın Avrupa Şampiyonası ile alakalı DLC’si 30 Nisan tarihi içerisinde çıkmış olacak. PlayStation 4 adlı konsolda PES 2020 oynamakta bulunan tüm oyuncular, turnuvanın içeriğine bedava bir şekilde erişebiliyor olacak. Oyuna sahip durumda bulunan kişilerin hiçbir ücret ödeme yapması gerekmiyor olacak. PES 2020 adlı yapımla Euro 2020’nin bir arada bulunmuş olduğu versiyon da PlayStation mağazası üzerinde yer alıyor olacak.

Şu zamanlarda bu versiyon PlayStation’a özel durumda bulunacak, bilgisayar oyuncuları da halen bu içeriğe erişemiyor olacak. Konami şirketinin oyunu öteki platformlarda da Euro 2020 içeriği ile destekleyip desteklemeyecek olduğu da halen bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.