OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PEGI’den yeni açıklama geldi

PEGI'den yeni açıklama geldi

51

 

Warner Bros. şirketi ile birlikte NetherRealm Studios şirketi, yeni Mortal Kombat yapımınn projesini açıkladı.. Serinin klasik bir durumdaki bir araya toplayacak Mortal Kombat Kollection Online isimli yapım, PEGI aracılığıyla derecelendirildi.

Pan European Game Information (PEGI) isimli platform, Mortal Kombat Kollection Online adlı yapımı PlayStation 4 konsolu ile birlikte Xbox One konsolu, Switch konsolu ve de PC konsoluna özel olarak derecelendirmiş durumda. Mortal Kombat ile alakalı koleksiyon, Blind Squirrel Games şirketinin geliştirmiş olduğu ilk 3 tane Mortal Kombat oyununun yenilenmiş versiyonlarını içeriğinde barındıracak.

İlk 3 tane Mortal Kombat oyunu daha önceki dönem içerisinde HD Remaster Collection şeklinde geliştirilmekteydi. Serinin hayranlarının yaptığı Mortal Kombat HD: Kommunity adlı projenin arkasında yer alan ekipte koleksiyon üstünde çalışmaktaydı, fakat Warner Bros. şirketi söz konusu bu projeyi iptal etme kararı aldı. Proje, aslında iptal edilmiş bir durumda bulunmasına karşın geçmiş olduğumuz sene nisan ayı içerisinde, Mortal Kombat Kollection üzerinden bir takım ekran görüntüleri sızdırılarak daha sonrasında da bu koleksiyon, Mortal Kombat Kollection Online şeklinde karşımıza çıkmış oldu.

Mortal Kombat Kollection Online ismine sahip olarak gelen bu yeni proje, klasik 2D dövüş oyunlarını bir araya getirmiş olacak. PEGI’ye bakılır ise koleksiyonda yer alan oyunlar, çok daha geliştirilmiş bir durumdaki sanat ile grafiklere sahip bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.