OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PC sürümüyle alakalı fragman paylaşıldı

PC sürümüyle alakalı fragman paylaşıldı

18

 

Rockstar Games şirketinin ses getirmeyi başaran oyunları arasında yer alan Red Dead Redemption 2 isimli yapım, gelecek hafta nihayet PC platformuna da gelmiş olacak. Fakat oyun daha çıkmadan öncesinde paylaşılmış olan fragmanı izleyip oyunun PC sürümü üzerinde yer alan geliştirmelere göz atabilmeniz olanaklı.

Oyun, normal olarak PlayStation 4 isimli konsolda fazlasıyla güzel gözükmekteydi fakat PC platformunda yer alan oyuncular, sabırlı bir şekilde beklemelerinin ödülünü çok daha gösterişli bir sürüm ile almış olacak. Rockstar Games şirketi, bu ayın ilk günlerinde sistem gereksinimleriyle birlikte oyunda yer alan geliştirmeleri de açık bir şekilde detaylandırmış idi. Oyunun PC sürümü üzerinde geliştirilmiş bir durumda ağacın yanı sıra kürk ve de ot dokuları, artırılmış bir durumdaki çözünürlük ve saniye başına kare sayısı benzerinde pek çok özellik daha yer alıyor olacak.

Oyunla ilgili olarak paylaşılmış olan fragman ise, oyun içerisinde ekibin başına gelmiş olan bir takım talihsizlikleri de göstermiş oluyor. Bundan dolayı bu fragman, oyunda yer alan hikaye ile alakalı hiçbir şey bilmemekte olanlar açısından adeta bir ”spoiler” etkisi de yaratacak olabilir. Öte yandan bu fragmanın, oyunda yer alan en zayıf bölümü şeklinde ifade edilebilecek olan ekibin Karayipler’de yer alan maceralarını göstermiş olması da fazlasıyla tuhaf.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.