OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PC sürümü için klan sistemi geliyor

PC sürümü için klan sistemi geliyor

112

 

İlk önce PlayerUnknown lakabına sahip olan Brendan Greene’nin geliştirmiş olduğu ve daha sonrasında ise geliştirmesi Güney Kore’de merkezi bulunan video oyun geliştiricilerinden Bluehole şirketiyle beraber sağlanmış olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, devamlı bir şekilde yeni güncellemelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Oyunu gitgide daha iyi ve daha da ilgi çekecek bir hale getirme konusunda isteği bulunan Bluehole şirketi, bir tane daha yenilik yaparak karşımıza çıkmış oldu.

Daha önceki dönemler içerisinde PUBG oyunuyla alakalı pek çok bilgi ortaya çıkartmış olmasıyla beraber ün kazanan PlayerIGN lakabına sahip Twitter kullanıcısı, geçmiş olduğumuz günler içerisinde oyunla alakalı bir tane tweet paylaşımı daha yaptı. Paylaşımı gerçekleştirlen tweet üzerinde oyuna bir tane klan sistemi ilave edileceği ve bu söz konusu özelliğin yanlışlıkla ya da bilerek bir biçimde oyuna entegre edilmiş olduğu da görüldü.

Twitter üzerinde paylaşımı gerçekleştirilen bu gönderi sadece klan sisteminin gelecek olduğunu açıklamakla kalmadı ve özelliklerden bazılarının yanı sıra şartları da açığa kavuşturmuş oldu. İlk olarak bir tane klana sahip olmak istemekteyseniz, 5000 BP (Battle Points) ödeme yapmanız gerekli. Bu para miktarına sahip durumdaki kullanıcılar klanı oluşturma konusunda isteği olduğunda en az 2 karakter, en çok ise 15 karakterden oluşan bir isim seçimi yapacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.