OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

PC platformuna ne zaman geleceği açıklaması yapıldı

PC platformuna ne zaman geleceği açıklaması yapıldı

16

 

Oynayan herkesin hayran kalmış olduğu, izleyenlerin de hızlı bir şekilde bilgisayarlara da çıkması gerekiyor şeklinde yorumlar yaptığı Detroit: Become Human isimli yapımın PC platformuna tam olarak ne zaman çıkacak olduğu bugüne dek bilinmezliğini koruyordu lakin PlayStation 4 konsolu üzerinde harika yorumlar almış bulunan oyunun geliştiricisi konumunda yer alan Quantic Dream şirketi, söz konusu bu oyunun 12 Aralık 2019 tarihinde bizlerle bululacağı açıklamasını yaptı.

Detroit: Become Human adlı yapımı satın alıp oynama konusunda isteği olan oyuncular, oyuna Epic Games Store platformunun üstünden ulaşabiliyor olacaklar. Oyunun satış fiyatı, Epic Games Store platformunun üstünde 142 Türk Lirası tutarındaki bir etikete sahip lakin aralık ayından önce ve sonra yaklaşmış olan indirimleri takip etmeyi sürdürürseniz, Epic Games adlı platformun indirimlerinden de yararlanıp bu oyuna indirimli bir şekilde kavuşmuş olabilirsiniz.

Quantic Dream şirketi, daha önceki dönemlerde kendini Fahrenheit ile birlikte Heavy Rain ve de Beyond: Two Souls benzerindeki yapımlar aracılığıyla da kanıtlamayı başarmış bir geliştiricidir. Söz konusu bu oyun, yakın gelecek içerisinde insanların teknolojik bir şekilde farklı bir çağa geçiş yapmış olduğu, yapay zekaların ise yaşamımıza hükmetmiş olduğu bir zaman diliminde geçmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.