OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Path of Exile: Harvest adlı yapım resmi bir şekilde paylaşıldı

Path of Exile: Harvest adlı yapım resmi bir şekilde paylaşıldı

5

 

Path of Exile adlı yapımın en yeni genişleme paketinin çıkmasına sadece iki haftadan daha uzun bir süre kalmış durumda. Yeni ilave paket içerisinde beklememiz gerekli olanları da sizler için bir araya getirmiş durumdayız.

Oynaması tamamen bedava ve çok büyük bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkan Path of Exile adlı yapımın her birkaç ayda bir yeni ilave paketleri de gelmiş oluyor. Öteki oyunlarda görmeye alıştığımız sezonlara benzeyen bir biçimde oyun her yeni sezonla beraber çok daha farklı bir temaya kavuşmakta.

Özellikle de koronavirüs salgınıyla alakalı dönem içerisinde oyuncu sayısında çok büyük bir artış gözlenmiş olan bu oyunun yeni ilave paket zamanı yavaş bir şekilde yaklaşıyor. İki haftadan birazcık daha uzun bir zaman geçtikten sonra Path of Exile: Harvest adlı sürüm oyuncuları beklemekte olacak.

Path of Exile adlı yapımın her bir ilave paketinin farklı bir teması bulunuyor. ”Harvest” yani türkçe olarak hasat isimli bu tema üzerinde de oyuna ”Life Force” ilave edilmiş olacak. Bulmuş olduğumuz tohumları ekip çağırmış olduğumuz büyülü hayvanları avlamakta ve onların ”Life Force’’unu da kendimize almaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.