OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Pac-Man Championship Edition 2 PS4’te bedava oldu

Pac-Man Championship Edition 2 PS4'te bedava oldu

158

 

Sony şirketi PlayStation 4 konsoluna sahip olanlar için bir oyunu daha bedava bir şekilde sunmaya başladı. Firmanın EU PlayStation Store üstünde başlatmış durumda bulunduğu söz konusu bu kampanya, ”Pac-Man Championship Edition 2” adlı yapımı kapsamakta. Bu oyun da, oyun severler için benzeri olmayan bir Pac-Man deneyimi sunmakta.

Bizler sizin için bedava bir şekilde sunulmaya başlanmış olan oyunları aktarmayı sürdürüyoruz. Bugüne dek daha fazla bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlara özel olarak geliştirilmiş ve bedava bir şekilde sunulmaya başlanmış olan oyunlardan söz etmiştik. Sony şirketi bu defa da Avrupa’da yer alan kullanıcılarına özel olarak PlayStation 4 üzerinde yer alan bir oyunu bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu.

Sony şirketinin PlayStation 4 konsolu kullanıcılarına özel olarak bedava bir şekilde sunmaya başlamış olduğu bu oyun, ”Pac-Man Championship Edition 2” adlı yapım. Seneler öncesinde tanışmış olduğumuz Pac-Man isimli efsanenin 2016 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkan bu oyun, Pac-Man ile alakalı deneyimi günümüz teknolojileriyle birleştirmiş durumda. Özellikle de grafiksel yönden alışmış durumda bulunduğumuz Pac-Man’dan daha da değişik bir görünüme sahip bulunan bu oyun, PlayStation 4 konsoluna sahip olanları eşi ve benzeri olmayan bir eğlenceye sürüklemiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.