OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Oyuncular ekipman açığından bezmiş durumda

Oyuncular ekipman açığından bezmiş durumda

43

 

Battle Royale çeşidinin en popüler oyunlarından bir tanesi şeklinde Call of Duty Warzone adlı yapımın içinde yer alan bir tane ekipman açığı oyuncuları bezdirmiş durumda. Warzone platformu üzerinde oyuncular devamlı bir şekilde bir şeylerin açığından faydalanarak öteki oyuncuların oyun zevkini de baltalamış oluyor. Bu defa ise oyunun içinde yer alan ‘Stim’ ismine sahip bir ekipmanı istismar etmekteler.

Warzone adlı yapımda yer alan agresif oyuncuların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Stim‘ler kullanıldığı zaman karakterinizin sağlığını çok hızlı bir biçimde tazeleme esnasında bir taraftan da karakterinizin Tactical Sprint kabiliyetini yenilemiş oluyor. Reddit platformunda paylaşılmış olan bir video içerisinde sona kalmış olan iki tane oyuncu rakiplerini bulamadan ölmüş oluyor. Zira rakipleri çemberin yakın bir kısmında dahi değil. Stim isimli ekipmanın açığından yararlanmış olan oyuncular, sınırsız bir biçimde bu söz konusu ekipmanı kullanabilmekteler. Doğru bir biçimde yapılır ise çembere girmenize dahi hiç bir şekilde gerek kalmamakta.

Paylaşılmış olan Reddit videos içerisinde oyuncuların tam olarak neler olduğunu anlamayı başaramadan yere düşmüş olduğunu da görebilirsiniz. Hemen ardından oyunun kazanmış olanı da ekranlara gelmekte. Kazanmış olan kişinin Stim‘i tamamen sınırsız bir biçimde kullanmakta olduğunu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Stim oyuna ilave edildiğinden bu yana dört defa ‘düzeltilmiş’ ancak değişmekte olan bir şey olmamış. Oyuncular geliştirici yapan firmadan ekipmanın kaldırılmasını talep ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.