OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Oyuncular DOOM Eternal üzerinde SpeedRun desteklemekte

Oyuncular DOOM Eternal üzerinde SpeedRun desteklemekte

6

 

DOOM Eternal isimli yapım, hızlı bir şekildeki aksiyon oyunu aramakta bulunanlara özel olarak piyasaya çıkarıldı. Oyuncular, DOOM adlı serinin yeni oyununun üstüne daha şimdiden SpeedRun ile alakalı denemelere başladı ve oyunculardan bazıları Eternal adlı yapımı 90 dakikanın daha da altında bitirmeyi başarmış oldu.

DOOM adlı serinin yeni oyunlarından DOOM Eternal, geçmiş olduğumuz hafta içerisinde paylaşıldı. DOOM Eternal adlı yapımın gelmesiyle beraber yüksek tempolu ve de kesintisiz bir şekileki aksiyon sunmuş olan oyun üzerinde SpeedRun denemeleri de başlamış oldu. BloodThunder ile birlikte CreeperHntr isimli oyuncular, söz konusu bu oyunu 90 dakikanın daha da altında bitirmeyi başarmış oldu.

Tabiiki de bu söz konusu denemeler, oyun üzerine yer alan açıkları ve de yeni stratejileri test edebilmek amacıyla gerçekleştirilen keşif çalışmalarıdır. Oyuncular çok yakın bir zamanda Nightmare zorluk modu üzerinde de FPS becerilerini sergileyip rakamları çok daha aşağı çekmeye başlamış olacaklardır.

BloodThunder adlı oyuncu söz konusu bu yapımı 1:28:25’te tamamlamış durumdayken, CreeperHntr bu söz konusu rekoru da 1:26:16’ya kadar indirmiş oldu. YouTuber’lar DOOM Eternal adlı yapımda düşmanları hızlı bir biçimde yok etmenin yanında, yüksek zıplamanın yanı sıra ileri atılma özellikleri sayesinde haritada yer alan açıkları arayıp düşmanlara takılmadan ilerleyebilmenin yollarını da denemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.