OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Oyuncular adeta isyan etmiş bir durumda

Oyuncular adeta isyan etmiş bir durumda

108

 

Fortnite Chapter 2 isimli sezon haftanın ilk günlerinde resmen başlamış oldu ve bu söz konusu geri dönüş ile beraber çok daha yeni bir harita da arasında yer almak üzere bazı değişiklikler getirmiş oldu. Epic Games platformuna bakılır ise bu büyük durumda bulunan değişiklik; ” çok daha ​​eğlenceli bir durumda, çok daha az bir şekilde uğraştırcak” durumda bulunma vaadiydi. Bu maksat ile birlikte, battle pass ilerleme sistemini deneme yapmak ve oyuncular için ”sandık açma ile birlikte tarım malzemeleri benzerindeki” seviye atlamalarıyla alakalı olarak daha çok yöntem sunmaktaydı.

Teoride bakıldığı zaman çok güzel bir fikir şeklinde gözükmeye başlamıştı fakat oyunu yeni sistem üzerinde 1 hafta boyunca oynamış olan hayranları da hiç bir şekilde fikirde değiller. Sosyal medya üzerinde Fortnite isimli yapıma meraklı olanlar battle pass esnasında ilerleme kaydedebilmenin fazlasıyla zor bir durumda bulunduğu hususunda şikayet etmeye başlamış bir durumdalar.

Bu söz konusu örneği kullanıp ve Fortnite isimli sezonun genel olarak 10 hafta boyunca devam ettirildiği de göz önüne alındığı zaman, dönem bittiği zaman 100 seviyesine ulaşmayı başarabilmek amacıyla her gün ortalama olarak 15 ila 16 maç oynamanız konusunda bir gereklilik var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.