OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Oyun severler bu fragman ile gerilim komasına girecek

Oyun severler bu fragman ile gerilim komasına girecek

18

 

Korku ve gerilim türündeki en iyi örnek oyunları arasında yer alan Deadly Premonition isimli yapımın 2. sürümü 2020 senesinde Nintendo Switch konsoluna özel olarak piyasaya çıkartılacak. Oyunla alakalı olarak paylaşılan fragmana bakılır ise, oyun sever herkesin neler ile karşılaşabilecek olduklarını açık bir şekilde gözler önüne sermiş oluyor.

İlk defa 2010 senesi içerisinde piyasaya çıkartılan ve PS3 konsolu ile birlikte Xbox 360 konsolu ve de PC üstünden oynanabilen, korku ve gerilim çeşidindeki bir oyun olarak öne çıkan ”Deadly Premonition” isimli yapımın 2. sürümü Nintendo Switch isimli konsola özel olarak geliyor. Hem grafik açısından hem ise hikaye açısından çok fazla güçlü durumdaki bu oyunla alakalı paylaşılan fragman, oyunun 2. sürümü ile alakalı bir takım ipuçları da vermiş durumda.

Deady Premonition 2 isimli yapımda oyun severler, oyunun ilk sürümü içerisinde tanışmış oldukları FBI ajanlarından Aaliyah Davis ile birlikte Francis York Morgan’la el ele verip geçmiş ile günümüz arasında gidip gelmiş olacaklar ve New Orleans içerisinde 14 sene öncesinde görülmüş bir davayı da tekrardan araştırmış olacaklar.

Söz konusu bu oyun, 2020 senesinin içinde Nintendo Switch konsoluna özel olarak piyasaya sürülmüş olacak. Deadly Premonition 2 isimli yapımın öteki platformlara özel olarak piyasaya çıkartılıp çıkartılmayacağı ve fiyatının tam olarak ne olacağı da halen bilinmezliğini koruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.