OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Overwatch karakterlerine abartılı bir güncelleme

Overwatch karakterlerine abartılı bir güncelleme

25

 

Blizzard şirketinin popülerliğini korumayı sürdüren birinci şahıs oyunlarından Overwatch, 1 Nisan şakası olması için oyunda yer alan karakterlere komik görünmekte olan gözler ilave etti. Özellikle de gözü bulunmayan karakterlerin kocaman gözler ile ortalıkta gezmesi çok eğlenceli anları ortaya çıkartmış oluyor.

Overwatch oyununun geliştirici ekini, 1 Nisan’ı kutlayabilmek amacıyla oyuna esprili, geçici zamanlı güncellemeler getirmiş olmasıyla bilinmekte ve 2020 senesinde de bu durum değişmiş değil. Güncelleme ile birlikte oyunda yer alan karakterlere komik gözler ilave edildi. Overwatch adlı yapımda ana menü ile birlikte Kahraman Galerisi de dahil olmak üzre pek çok farklı yere de pörtlek gözler yerleştirilmiş durumda. Maçlar esnasında komik gözlere sahip durumda bulunan öteki karakterleri görmek, oyuncuların maç içerisindeki ruh halini de değiştirmekte.

Torbjorn ile birlikte Ana gibi yalnızca bir tane gözü olan ya da hiç bir tane gözü bulunmayan kahramanlara bile devasa boyuttaki gözler yerleştirilmiş oldu. Özellikle de robot karakter olarak öne çıkan Bastion’a göz ilave edilmesi farklı bir ironi.

Gözler yalnızca Overwatch kahramanları için değil, Torbjorn’un tareti benzerindeki bir takım karakter yeteneklerine de ilave edilmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.