OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Overwatch 2 isimli yapıma bir çok karakter geliyor

Overwatch 2 isimli yapıma bir çok karakter geliyor

15

 

Çıkmış olduğu günden bu yana oyuncuların ilgi odağı haline gelen Overwatch isimli yapım, sunmuş olduğu çeşitlilikten dolayı ciddi anlamda fazlasıyla da eğlenceli bir yapıya üzerinde yer veriyor. Oyunun kazanmış olduğu büyük başarı ile beraber geliştiren Blizzard şirketi, Overwatch 2 isimli yapımı da geçmiş olduğumuz ay resmi bir şekilde duyurmuştu ve oyunla alakalı olarak 2 saat uzunluğa sahip bir oynanış videosu paylaşmıştı.

Oyun severlerin Overwatch 2 isimli yapımla alakalı en çok merak etmiş olduğu sorulardan bir tanesi de çıkış tarihi olarak öne çıkmaktaydı. Lakin bu konuda Overwatch isimli yapım ile birlikte Overwatch 2 isimli yapımın direktörü konumunda yer alan Jeff Kaplan fazlasıyla ilginç açıklamalar gerçekleştirmişti. Jeff, söz konusu bu oyunun piyasaya çıkartılma zamanıyla alakalı hiçbir fikre sahip durumda bulunmadığını ifade etmişti.

Overwatch 2 isimli yapımın detaylarına yönelik olarakta fazlasıyla az bir bilgi yer alıyor. Bu söz konusu bilgilerin arasında Overwatch isimli yapımda yer alan karakterlerin Overwatch 2 adlı yapıma görsel bir şekilde yenilenip ilave edileceği bilgisi de bulunmakta.

Bugün içerisinde de Blizzard şirketi, Overwatch 2 isimli yapımda pek çok yeni karakter görecek olduğumuz konusunda bir açıklamada bulundu. Söz konusu bu açıklama, Overwatch 2 isimli yapımın yardımcı direktörü konumunda yer alan Aaron Keller’dan gelmiş oldu. Keller tarafından yapılmış olan açıklamaya bakılırsa oyuna ilave edilecek olan bu yeni karakterler, Overwatch isimli dünyayı hem anlatma hem ise oynanış yönünden şekillendirmeyi de sürdürüyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.