OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Önümüzdeki ay PC için beta testlerinin başlayacağı açıklandı

Önümüzdeki ay PC için beta testlerinin başlayacağı açıklandı

169

 

Oyun geliştiricilerinden biri olan 343 Industries adlı şirket, Halo: Combat Evolved Anniversary adlı yapımın bilgisayar için gerçekleştirilecek beta testlerinin gelecek ay başlayacak olduğu konusunda duyuruda bulundu. Beta testlerinin tahmin edilmiş olandan biraz daha geç başlayacağı ifade edilirken, katılımla ilgili olarak 343 Industries adlı şirketin daveti gerekli.

Testle ilgili olarak resmi bir şekilde kayıt yer almıyor fakat 343 Industries adlı şirketin geliştiricileri katılma konusunda isteği olanların atması gerekli adımları net bir şekilde sıraladı. Bununla ilgili olarak doğrulanmış bir e-mail adresinin yer aldığı güncel bir Halo Insider profili, 343 şirketinin iletişim kurabilmesi amacıyla bir tane öneri formu, Bilgisayar seferi (betayla ilgili olarak 343 şirketinin kullanmış olduğu bir terim) ve en son DXDIAG’ın profile yüklenmesi gerekli.

343 adlı şirkette yer alan görevlilerin bildirmiş olduğuna bakılırsa ”sefer” oyunun farklı alanlarını içeriğinde barındıran bir içerikle sınırlı durumda bulunacak. Stüdyonun Steam ile birlikte Windows 10 kullanımı gerçekleştiren oyuncular arasında yer alan platformlar arasındaki peer-to-peer (eşler arası) bağlantıyı, kişiselleştirme amacıyla kullanımı sağlanacak yeni kullanıcı ara yüzü ile birlikte özelleştirilmiş bir durumdaki sunucu doğrulamasını test edecek olduğu da belirtilmiş olanlar arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.