OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ön siparişe açılmasıyla en çok satanlar listesine giriş yaptı

Ön siparişe açılmasıyla en çok satanlar listesine giriş yaptı

150

 

Üç senelik bir zaman öncesinde PlayStation 4 konsoluna özel olarak çıkış gerçekleştiren ve fazlasıyla olumlu eleştiriler ile karşılanmış olan Horizon: Zero Dawn adlı yapım, PC oyuncularıyla ilgili olarakta ön siparişe açılmış durumda. Söz konusu bu oyun, ön siparişe açılmasının ardından saatler geçtikten sonra çok satış yapanlar arasına girmeyi başarmış oldu.

PlayStation adlı platforma özel bir şekilde çıkış yapan oyunların PC platformunda yer alan oyuncularla da buluşmaya başlaması artık çok normal bir olay haline gelmiş durumda. Detroit: Become Human adlı yapım ile birlikte Heavy Rain adlı yapım da PlayStation’a özel olarak çıkmıştı ve nihayet PC oyuncularıyla da buluşmaya başlamıştı.

Ortalama bir şekilde üç yıl öncesinde çıkış gerçekleştiren ve Guerilla Games şirketinin geliştirmiş olduğu Horizon: Zero Dawn adlı yapım da benzeyen bir yolu izlemiş durumda. Fantastik bir durumdaki elementler ile birlikte robot dinozorları birleştirmeyi başaran ve hem oyuncular hem ise eleştirmenler tarafından fazlasıyla iyi puanlar almış bulunan söz konusu bu oyun, nihayet PC oyuncularıyla da buluşmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.