OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

O proje Warner Bros. tarafından reddedilmiş

O proje Warner Bros. tarafından reddedilmiş

12

 

Son senelerdeki en popüler süper kahraman oyunlarından biri olarak öne çıkan Arkham serisini oyun severlerle buluşturmayı başaran Rocksteady Studios şirketinin özel bir Superman oyunu yapmayı talep ettiği fakat bu projenin de Warner Bros. yöneticileri aracılığıyla kabul edilmediği ortaya çıkmış oldu.

Batman: Arkham Asylum adlı yapımın yanı sıra Batman: Arkham City adlı yapım ve Batman: Arkham Knight adlı yapımın yapımcı stüdyosu olarak öne çıkan Rocksteady Studios şirketinin DC’nin en ileri gelen karakterlerinden Superman ile alakalı olarakta bir oyun yapmayı talep ettiğine yönelik uzun bir zamandan beri söylentiler bulunmaktaydı.

Daha öncesinde Arkham ile alakalı çok önemli bilgileri ortaya çıkartmış olan isimlerden biri olarak mne çıkan Geek Worldwide platformu üzerinden James Sigfield, hayranların bir Superman oyunu göremiyor olmasının nedeninin Warner Bros.’un kabul etmesinden sonra Rocksteady’nin Superman oyunu yapmayı düşünmüyor olması olduğunu ifade etti.

James Sigfield, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu söz konusu bir paylaşım içerisinde Rocksteady’nin 2015 senesinde Arkham Knight oyununu takiben Superman adlı projeyle beraber Warner Bros. yöneticilerine gitmiş olduğunu fakat projelerinin kabul edilmemiş olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.