OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nvidia şirketi Geforce Now’u geliştirmeyi sürdürüyor

Nvidia şirketi Geforce Now'u geliştirmeyi sürdürüyor

24

 

Nvidia şirketinin bulut üstünden oyun oynayabilmenize izin veren platformu olarak karşımıza çıkan GeForce Now, şimdilerde ise Instagram üzerinde fotoğraf ile birlikte videolara ilave ettiğimiz filtrelere benzeyen oyunları da filtrelerle özelleştirmemize imkan tanımasıyla öne çıkacak.

Nvidia şirketinin çok büyük umutlarla geliştirmiş olduğu oyun platformlarından GeForce Now adlı platformu çok önemli bir özellik gelmiş durumda. firma, Freestyle teknolojisi ile beraber oyunlara Instagram üzerinde yer alan filtrelere benzeyen görüntü filtreleri sunmakta. Bu söz konusu teknolojiyle beraber sizler de oyunları çok daha değişik filtrelerle oynayabiliyor olcaksınız. Örnek olarak, talep etmiş olduğunuz bir oyuna sepya tonları uygulamak isteyebilir, rengin yanı sıra kontrastı çoğaltabilir, gece modu üzerinde de mavi ışığı azaltarak HDR’ı açmak isteyebilirsiniz.

Oyunları bilgisayar üzerine kurmadan bulut üstünden oynama olanağı sunmuş bulunan GeForce Now adlı platform, getirmiş olduğu çok daha yeni özellikler sayesinde de oyun sektörünün yönünü hızlı bir şekilde değiştirmeye başlamış oldu. Özellikle de sistemi yeterli bir durumda bulunmayan bir çok bilgisayar kullanıcısı GeForce Now benzerindeki platformlara yönelip ”bilgisayarım ısındı veyahut kastı” şeklindeki bir sorun yaşamadan oyunu oynama konusundaki şansa erişmiş oluyor. Tabiiki de şu anda fazlasıyla sınırlı sayıda oyunla alakalı çıkış gerçekleştirmiş bulunan GeForce Now, düzenli bir şekilde yeni oyunların duyurusunu yapmaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.