OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nvidia şirketi bedava bir şekilde Call of Duty: Modern Warfare verecek

Nvidia şirketi bedava bir şekilde Call of Duty: Modern Warfare verecek

182

 

Nvidia geçmiş olduğumuz sene, oyun sektöründeki kurallarını en başından yazan ”ışın izleme teknolojisi”nin tanıtımını yaptı. ”RTX 20” serisinde yer alan grafik kartlarla beraber duyurusu gerçekleştirilen bu teknoloji aslına bakılırsa, oyunlarda yer alan ışığın gerçek yaşamdaki hallerinin taklit edilmesi anlamını taşıyor. Fakat şu anda dahi bu özelliği desteklemekte olan oyunların sayıları yeterli bir vaziyette değil. Ve hatta Nvidia şirketi, bu söz konusu teknolojinin yaygınlaşabilmesi amacıyla oyun geliştirici firmalarla uzun bir zamandan beri çalışmalarını devam ettiriyor.

Nvidia şirketinin yeni teknolojisiyle karşımıza çıkacak oyunlardan biri de ”Call of Duty: Modern Warfare” olarak öne çıkıyor. Hem geliştirici firma hem ise Nvidia şirketi, Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımın ”RTX” şeklinde adlandırılan bu teknolojiye sahip olması amacıyla fazlasıyla ciddi çalışmalar yürütmüş durumdalar ve 25 Ekim tarihi geldiği zaman, RTX desteği bulunan Call of Duty: Modern Warfare isimli yapım, oyun severler ile buluşacak.

Nvidia şirketi şimdi ise yeni bir tane kampanya başlatmış oldu ve söz konusu bu kampanyanın dahilinde oyun severler için, bedava bir şekilde Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımı veriyor olacak. Üstüne üstlük RTX isimli teknolojinin hem yaygın hale gelmesi hem ise oyun severler açısından daha iyi anlaşılabilmesi amacıyla başlatılmış olan bu kampanya ülkemiz içerisinde de geçerli durumda bulunacak.

Fakat tabiiki de Nvidia şirketi, oyunları bütün oyun severlere bedava bir şekilde sunmayacak. Firma, sadece yeni bir tane RTX 20 serisindeki grafik kartı alımı yapılması durumunda Call of Duty: Modern Warfare isimli yapımı bedava bir şekilde vereceği açıklamasını yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.