OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nvidia GeForce Now kütüphanesi daha da gelişecek

Nvidia GeForce Now kütüphanesi daha da gelişecek

18

 

NVIDIA şirketi, paylaşmış olduğu bir blog yazısı üzerinde bulut sunucu temeline sahip çevrimiçi oyun platformlarından GeForce NOW adlı yapımın 1 milyon tane oyuncu barajını aşmayı başarmış olduğunu açık bir şekilde dile getirmiş durumda. Firma, GeForce adlı platformun oyun kütüphanesinin aralıksız bir şekilde gelişmeyi sürdüreceğini ifade etti.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde NVIDIA şirketinin bulut sunucusu üzerindeki çevrimiçi oyun platformlarından GeForce NOW adlı platform, ülkemiz içerisinde de kullanıma açılmış durumdaydı. GeForce NOW adlı platformun, potansiyel bir şekildeki en büyük rakibi de Google Stadia olarak öne çıkıyor. Fakat Stadia üzerinde oyun oynayabilmek amacıyla platform içinden oyun satın almanız gerekliyken GeForce NOW üzerinde hali hazır bir şekilde satın almış olduğunuz ve platform tarafından desteklenmekte bulunan oyunları oynayabiliyor olacaksınız.

GeForce Now adlı yapım, yakın zamanlar içerisinde çıkmış olan yüksek donanım özellikleri talep eden oyunları oynayamamakta bulunan kullanıcılara, çok daha güçlü seviyedeki GeForce GPU’larını sunup bulut sunucu üstünden çok daha yeni bir oyun deneyimi yaşatmakta. Söz konusu platform, geliştiriciler açısından da oyunlarının düşük donanımlara sahip kullanıcılar üzerine erişmesini de sağlamış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.