OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

No Man’s Sky adlı yapıma çapraz platform desteği geliyor

No Man’s Sky adlı yapıma çapraz platform desteği geliyor

13

 

Hello Games şirketinin geliştirmiş olduğu aksiyon macera tarzındaki video oyunlarından No Man’s Sky, çapraz platform desteği almaya hazırlanıyor. Oyun, bugün itibariyle PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ve PC platformunun arasında platform engeline takılmayıp oynanabiliyor olacak.

Popülerliğini koruyan uzay temasına sahip video oyunlarından No Man’s Sky adlı yapımın geliştiricisi Hello Games şirketi, çok sevilmiş olan oyuna çapraz platform desteği getirmiş durumda. Bundan böyle PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ve PC platformunun oyuncuları, oyunu beraber keşfedebiliyor olacak.

No Man’s Sky adlı yapıma bugün Windows 10 işletim sisteminin en son sürümünün yanında Xbox Game Pass platformu ile birlikte PC platformuna Game Pass sürümü de ilave ediliyor. Üç tane büyük platformdan birbirine bağlayabilmek amacıyla beklemekte bulunanların, yeni ve çok daha büyük bir oyuncu trafiğine sebep olacağı da düşünülmekte.

Bugün itibariyle bütün platformlarda yer alan No Man’s Sky adlı yapımın oyuncuları grup oluşturmasının yanı sıra beraber görev alabiliyor olacaklar. Rastgele çok oyuncuya sahip etkileşimli alanların bütün platformlar arasından oyuncuları çekecek olduğu konusunda da düşünceler var. Oyuncular, bir simge ile birlikte başkalarını kendi platformları üzerine tanımlayabiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.