OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nintendo Switch için Project Triangle Strategy yapımı duyuruldu

Nintendo Switch için Project Triangle Strategy yapımı duyuruldu

154

 

Square Enix şirketi, Nintendo Switch sahibi olanlar tarafından oynanabilir hale gelecek Project Triangle Strategy adına sahip oyununu duyurmuş oldu. RPG türü ve strateji türünü birleştirmekte olan söz konusu oyun, en fazla da kaliteli grafikleriyle beraber ön plana çıkmış oluyor. 2022 senesi içerisinde yayınlanacağı açıklanan oyuna ait demo sürümü, şu anda deneyimlenebilmekte.

Video oyunuyla alakalı sektörün en sevilen isimleri arasında yer alan Square Enix şirketi, Nintendo Switch platformuna özel olarak geliştirmeye devam ettiği yeni oyununu duyurmuş oldu. ‘Project Triangle Strategy’ şeklinde adlandırılmış olan söz konusu bu oyun, iki boyutlu bir durumda bulunmasına karşın en fazla da grafik kalitesinden dolayı dikkat çekebilecek gibi gözükmekte. Hatta deneyime sahip olan analistlere bakılırsa Project Triangle Strategy adlı yapım, Nintendo Switch platformu üzerinde bugüne dek görüşmüş olan en kaliteli grafikleri bulunan bir oyun şeklinde tarihe geçmiş olacak.

Square Enix şirketinin açıklamalarına bakılırsa firmanın sunacak olduğu yeni oyunu, 2022 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olacak. Fakat söz konusu bu oyunu bekleme konusunda isteği olmayan Switch sahipleri, eShop üstünden mini bir demo sürüm indirerek, söz konusu oyunun tam olarak neler sunabilecek olduğuna da genel bir bakış atabilmekteler. Oyunun genel bir durumdaki teması da yüzlerce sayıda benzeri bulunan, strateji türü ile birlikte RPG türünün bir birleşimi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.