OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nintendo Switch için Deadly Premonition müjdesi

Nintendo Switch için Deadly Premonition müjdesi

253

 

2010 senesi içerisinde çıkmış olan Deadly Premonition isimli yapım, almış olduğu tartışmalı yorumlardan dolayı kült mertebesini kazanmayı başarmıştı. Hatta söz konusu bu oyun, eleştirel bir şekilde en fazla kutuplaşmaya neden olan yaşamda kalma korku oyunlarından biri olarak Guinness rekoruna da sahip.

Deadly Premonition isimli yapımla ilgili olarak ”Twin Peaks’in oyunu” şeklinde bir tanımlamanın da yapılmakta olduğunu söylersek belki çok daha anlaşılabilir bir durumda bulunacaktır.

Eğer sizler de bu oyunu Nintendo Switch üzerinde deneyimleme konusunda istekliyseniz Deadly Premonition Origins’i Amazon platformu üstünden 39,99 dolar tutarındaki bir ücretle, Collector’s Edition’ı da 49,99 dolar tutarındaki bir ücretle satın alabiliyorsunuz. Oyunu bilgisayar üzerinde oynama konusunda isteği olanlar da Steam üstünden edinebilecekler.

Deadly Premonition isimli yapımı oynayarak beğenmiş olan Nintendo Switch platformunun oyuncuları, 2020 senesinde çıkacak olduğu açıklanan Dead Premonition 2 isimli yapımı da deneyebilirler. Oyunla ilgili sinopsi de şu şekilde;

”Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise, çok ufak bir kasaba olarak bilinen Le Carre’de geçmekte bulunan bir açık dünya oyunudur. Hikayeniz de Özel FBI ajanlarından biri olan Francis York Morgan’ın 2005 senesi içerisinde çözmüş olduğunu düşündüğü bir tane olayla ilgili tekrardan ziyaret gerçekleştirmek mecburiyetinde kaldığı Boston’da başlamış olacak. 2005 ile 2019 senelerinin arasında gel gitler yapmayı sürdürürken farklı cinayetlerle birlikte suçları da çözmekte olacaksınız.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.