OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Ninja’yı banladılar

Ninja'yı banladılar

22

 

Twitch platformunun eski yayıncılarından Ninja, Microsoft şirketinin yayın platformlarından Mixer’e geçiş yapmasından bu yana, Fortnite isimli yapım haricinde daha çok oyun oynayıp izleyenler için çeşitlilik sunmaya çalışmakta.

Ninja en son 15 Aralık tarihindeki yayını esnasında Apex Legends adlı oyuna bir şans daha vermeye çalışmış olsa da, yalnızca çıkmış olduğu ilk günlerde oynamış olduğu oyun buna hiç bir şekilde izin vermedi. Ninja, Dead by Daylight’ı bırakarak Reverse2k karakteriyle beraber Apex Legends üzerinde bir maça girmeye çalışmakta olduğu sırada oyundan banlandığını öğrenmiş oldu. Yayıncı 2 defa oyuna girmeyi denemiş olmasına karşın hiç bir şekilde başarılı olamadı.

Ninja’nın ekran üzerinde çıkmış olan uyarı karşısında kafası karışmış oldu ve oyundan tam olarak niçin banlandığı hususunda da hiçbir fikri bulunmuyordu. Apex Legends adlı oyunu çok oynamadığı düşünüldüğü zaman, fazla büyük bir kayıp değil fakat oynamaya başlamadan öncesinde çok büyük bir güncelleme indirip zaman harcamış olması, yayıncı açısından çok büyük bir hayal kırıklığıydı.

Aslında daha fazla ilginç olanı Ninja, The Game Awards etkinliği dahilinde En İyi Çok Oyunculu Oyun isimli ödülü Apex Legends adlı yapıma kendi elleri ile sunmuştu. Öte yandan battle royale oyununun lansmanı esnasında tanıtımını gerçekleştiren yayıncılardan bir tanesi olarakta tanınan Ninja, meydana gelen bu olayla bir açıdan da sırtından vurulmuş bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.