OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Nier: Automata adlı yapıma bir sürü olumsuz yorum geldi

Nier: Automata adlı yapıma bir sürü olumsuz yorum geldi

110

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Nier: Automata adlı yapım, Xbox Game Pass platformu ile birlikte Microsoft Store platformuna çok değişik bir sürümle gelmiş oldu. BECOME AS GODS Edition şeklinde adlandırılmış olan bu söz konusu versiyon Steam platformundaki halinden çok daha iyi bir şekilde optimize edilmiş oldu. Nier adlı yapıma Steam platformu üzerinen sahip olan oyuncular ise söz konusu bu oyunun güncellenmesini talep ediyor.

Oyunun Steam versiyonu üzerinde takılmaların yanı sıra fps düşüşleri ile birlikte çeşitli çökmeler ve de bir takım çözünürlük problemleri yer almakta. Geliştirici olarak öne çıkan Square Enix şirketi de, oyunu Steam platformu üzerinden paylaştığından bu yana bu problemleri çözme amacıyla bir adım atmış eğil. BECOME AS GODS (BAG) adlı sürümün Steam’da yer alan versiyonundan çok daha iyi optimizasyona sahip durumda bulunduğunu da gören oyuncular, Nier: Automata adlı yapımın Steam sayfası üzerine de olumsuz yorumlar yağdırmaya başladı.

Olumsuz durumdaki yorumların büyük bir kısmında Square Enix şirketi eleştirilmekte. Yorumların bazılarında da BAG adlı sürümün niçin Steam üzerindeki versiyonundan değişi olduğu ifade ediliyor. Square Enix şirketinin bu konuyla alakalı olarak herhangi bir açıklaması da bulunmamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.