OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Need for Speed’in yeni oyunuyla alakalı geri sayım başlamış durumda

Need for Speed'in yeni oyunuyla alakalı geri sayım başlamış durumda

13

 

2019 senesinin yarış tutkunu olanlar açısından çok fazla bereketli geçmiş olduğunu söylesek yanlış olmaz. Bir taraftan Codemasters isimli şirketin ”Grid 2019” isimli yapımı öte taraftan ise Electronic Arts şirketinin yeni piyasaya çıkartacağı ”Need for Speed” isimli yarışı yarışseverler büyük bir merakla beklemekte. Grid 2019 isimli yapımla alakalı az çok bilgi sahibi olunmuş bulunsa bile Electronic Arts şirketi bu konuyla alakalı çok daha ketum davranmakta ve oyun severler ise, yeni piyasaya çıkartılacak Need for Speed ile alakalı olarak nerdeyse hiçbir şey bilmemekteler.

Bu söz konusu ketumluğu üstünden atma konusunda karar vermiş olan Electronic Arts şirketi, yeni karşımıza çıkacak Need for Speed oyunu ile alakalı bir internet sitesi hazırlamış durumda. Hazırlanmış olan internet sitesi üzerinde de yalnızca bir geriye sayım kısmı yer alıyor.

Electronic Arts şirketinin hazırlamış olduğu bu internet sitesi üzerinde 2 gün 3 saat sürecek bir geri sayım süreci kalmış vaziyette. Geri sayımın sona ermesiyle beraber oyunla alakalı bilgilerden bazılarının ortaya çıkacak olduğu da aşikar. Fakat açıklama yapılacak şeylerin tam olarak ne olacağı da bilinmezliğini koruyor.

14 Ağustos günü geldiğinde Electronic Arts şirketinin karşımıza çıkartacağı yeni Need for Speed isimli oyunuyla alakalı olarak ne şekilde bilgiler açıklayacak olduğunu da hep beraber görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.