OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Need For Speed oyununun yenisi yolda

Need For Speed oyununun yenisi yolda

7

 

Ghost Games isimli stüdyodan Criterion Games stüdyosuna tekrardan devredilmiş olan Need for Speed isimli serinin 2021 senesi içerisinde karşımıza gelecek yeni oyununa yönelik olarak sistem gereksinimlerinin yanı sıra çıkış tarihi ve grafikleri benzerindeki pek çok bilgi açığa çıkmış durumda.

Oyunun tahmini sistem gereksinimleri şu şekilde;

İşletim Sistemi kısmında 64 bitlik özelliğe sahip Windows 8.1 ya da 10
İşlemci kısmında Intel Core i7-4790 veyahut AMD Ryzen 3 1300X özelliğindeki işlemci
RAM kısmında 12 GB’lik bir RAM
Ekran Kartı kısmında NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı ya da AMD RX 580 ekran kartı
Depolama kısmında ise +70 GB’lik bir boş alan

Yeni karşımıza çıkacak Need for Speed oyununa yönelik olarak halen açıklanmış herhangi bir sistem gereksinimleri bulunmamakta. Fakat yeni nesille ilgili olarak geliştirilme işlemlerinin devam ettiğini varsayacak olursak, minimum durumda bulunan değerlerin serinin son oyunu olarak karşımıza çıkan Need for Speed: Heat adlı yapımın sistem gereksinimlerinin biraz daha üzerinde olacağını ifade edebiliriz.

Yeni Need for Speed serisine ait oyunun çıkış tarihi şeklinde 2021 tarihinin öne çıktığını bilmekteyiz. Ve ayrıca çok güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilere bakılır ise söz konusu oyunun 2021 senesinin ikinci yarılık kısmında piyasaya sürülecek olduğu da ifade ediliyor. Bilmekte olduğunuz gibi yeni oyunların %80’lik kadar bir kısmı sonbahar ayları içerisinde piyasaya çıkartılmakta, bunun kapsamında yeni Need For Speed oyununun 2020 senesinin Eylül ila Ekim aylarında piyasaya sürülecek olduğunu ifade edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.